KOLEKCJA DESIGN FLOORING

Podłogi  firmy Design Flooring są olśniewająco piękne i łatwe w utrzymaniu. Każda z podłóg posiada szeroki wybór dodatków, tak abyś mógł stworzyć coś specjalnego i osobistego. Wśród wielkiej liczby stylów, wykończeń i formatów do wyboru każdy może znaleźć coś, co odpowiada jego własnemu stylowi.

Dowiedz się więcej o tym, czym jest Designflooring, i dlaczego warto wybrać produkty Designflooring.

Van Gogh Deska

Panele winylowe Designflooring Van Gogh – to imitujące drewno lub kamień panele winylowe (LVT). Do złudzenia przypominają materiał naturalny.

Jest to doskonałe rozwiązanie na ogrzewanie podłogowe, odporne na wilgoć, uderzenia i zarysowania.

Van Gogh Deska (Jodełka)

Panele winylowe Designflooring Van Gogh – podłogi winylowe w najlepszy sposób imitujące drewno. Duże, drewniane elementy o wymiarach 122×17 cm robią to znakomicie, odzwierciedlając rzeczywistą strukturę drewnianej podłogi. Zastosowane zostały naturalne odcienie i bardzo ciekawe efekty, dzięki którym podłoga wygląda faktycznie jak drewniana, a jednocześnie jest nowoczesna. Podłogi winylowe o tradycyjnych odcieniach drewna posiadają warstwę wierzchnią o grubości 0,55 mm, przy czym całkowita grubość wynosi aż 3 mm! Odznaczają się znakomitymi walorami estetycznymi. Sprawdzają się znakomicie zarówno w domach prywatnych, jak i obiektach komercyjnych. Seria Designflooring Van Gogh gwarantuje ogromny wybór podłóg winylowych, które spełnią Twoje oczekiwania.

Van Gogh Rigid (Jodełka) - 21 dB

Panele o wzorze drewna są ciche pod stopami, eleganckie płytki o wzorach antycznej ceramiki nigdy nie pękają, a misterne podłogi mozaikowe zawsze nadają ciepła.

Rubens Deska

Panele winylowe Designflooring Rubens – Praktyczne i estetyczne podłogi winylowe, idealnie sprawdzą się w domach prywatnych oraz obiektach komercyjnym o średnim natężeniu ruchu. Warstwa użytkowa ma 0,3 mm, a całkowita grubość deski wynosi 2 mm. Prosta forma, jaką się charakteryzują sprawia, że zyskujesz autentyczny wygląd podłogi posiadającej urok drewna lub kamienia.

Rubens Płytka

W szerokiej gamie produktów dostępne są deski w różnych stylach. Przystępne ceny kolekcji Designflooring Rubens sprawiają, że jest to opcja idealna dla każdego. Podłogi z tej serii są odporne na wodę. Z powodzeniem możesz zastosować je w salonie, kuchni, łazience, toalecie oraz w przedpokoju.

Rubens (Jodełka)

Przystępne i uniwersalne, nasze podłogi oferowane są w szerokim spektrum kolorów, rozmiarów i wzorów do wyboru. To daje nam pewność, że zawsze znajdziesz unikalną podłogę idealną dla Twojego domu.
Zobaczysz, że będąc wiodącymi specjalistami w projektowaniu podłóg, dbałość o tekstury, wygląd i jakość.

DOSTĘPNE FOLDERY (PDF)

FILMY W SERWISIE YOUTUBE