Podłogi drewniane - Cossak Wood Collections

Do produkcji podłóg Cossak Wood wykorzystywane jest tradycyjne drewno dębowe, które charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością, trwałością i odpornością. Jest to drewno pozyskane z długo sezonowanego surowca, który odpowiednio wyselekcjonowany spełnia najbardziej rygorystyczne normy. Podłoga Cossak Wood posłuży Ci co najmniej kilkadziesiąt lat, możesz być tego pewny.

Specyfikacja produktu

Oferujemy produkty w trzech klasach: I, II i III (Rustikal). Podłogi występują w grubościach od 13mm do 21mm z warstwą użytkową, 4mm i 6mm, nawet do 26 cm szerokości deski.

Podłogi warstwowe składają się z dębowej warstwy wierzchniej i sklejki z drzewa liściastego. Dzięki temu podłoga ta bez obaw może być wykorzystywana przy ogrzewaniu podłogowym.

Dębowe podłogi warstwowe Cossak Wood to produkt najwyższej jakości o niepowtarzalnym wyglądzie i stylu. Bogactwo wzornictwa, jak i szeroki wybór barw i wymiarów powstały dzięki tworzeniu ich z wielkim zaangażowaniem i pasją. Dzięki miłości do drewna podłogi te są dopracowane w każdym calu, idealnie łączą w sobie tradycję z nowoczesnością i odnajdą się w każdym wnętrzu. Dedykowane na wodne ogrzewanie podłogowe, nawet do 26 cm szerokości deski warstwowej (kolekcja Borodino).

Cena podłogi w zależności od jej rodzaju wacha się od 150 do 260 zł netto za m2

KOLEKCJA BORODINO

KOLEKCJA TRAFALGAR

KOLEKCJA WAGRAM