Poza sprzedażą i doradztwem w doborze podłogi drewnianej, oferujemy jej montaż i konserwację.

Na co dzień układamy podłogi z drewna: lite deski, parkiety, warstwowe podłogi na ogrzewanie podłogowe, jodełki czy kasetony, z przeróżnych gatunków drewna. Montujemy listwy i cokoły. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych prac montażowych oraz zadowolenie naszych klientów. Ponieważ podłoga stanowi inwestycję na długie lata, istotne jest by jej montaż powierzyć osobom z odpowiednimi kwalifikacjami, a z takimi właśnie pracujemy. Zarówno układanie podłogi z desek, jak i montaż parkietu wymaga wcześniejszego przygotowania podłoża. Dodatkowo istotną kwestią jest precyzyjne dopasowanie poszczególnych elementów. Wszystkie prace związane z układaniem drewnianej podłogi oraz jej konserwacją wymagają nie tylko profesjonalnej wiedzy, ale także doświadczenia.

Oferujemy również renowację podłogi. Cyklinowanie, fugowanie, lakierowanie lub olejowanie. Naprawiamy, wymieniamy częściowo podłogę po zalaniach i innych uszkodzeniach. Używamy specjalistycznych urządzeń, narzędzi oraz wysokiej jakości chemii-lakierów, fugenkitów i olejów, które zapewniają podłogom idealny wygląd na kolejne lata.

Zabiegi konserwacyjne i pielęgnacyjne podłogi przedłużają żywotność lakierów i olejów. Największym wrogiem drewnianej podłogi jest piasek, który powinien być odkurzany lub zamiatany regularnie.  Doradzimy Ci również preparaty codziennego stosowania, by piękno podłogi cieszyło Twoje oczy jak najdłużej. Zadbana podłoga odwdzięczy Ci się.